internet1

رایان پویش به نمایندگی از شرکتهای معتبر PAP در کوتاهترین زمان ممکن مراحل ثبت نام، تحویل، نصب و راه اندازی اینترنت پرسرعت ADSL را برای کاربران و مشتریان خود انجام می دهد.

برای آشنایی با انواع سرویسهای اینترنت پرسرعت و مشاوره برای انتخاب سرویس مناسب با ما تماس بگیرید.

مراحل ثبت نام و راه اندازی ADSL بسیار ساده و سریع و عبارت است از:

انتخاب نوع سرویس

پرداخت هزینه سرویس و هزینه نصب و راه اندازی

پرداخت هزینه مودم (درصورت نیاز)

نصب و تحویل سرویس توسط تکنسین شرکت

 

مزایای اینترنت پرسرعت ADSL

کاربري آسان و بي دردسر

دسترسي به اينترنت به صورت شبانه روزي

سرعت بالا

كيفيت مناسب

عدم مشغولي خط تلفن و امكان استفاده همزمان از تلفن و اينترنت

ارتباط پر سرعت ( تا 40 برابر بيشتر از dialup)

امكان استفاده از ويديئو كنفرانس

هزينه ثابت ماهانه

عدم نياز به شماره گيري و وارد كردن Username و Password

هزينه اي ارزان تر نسبت به wireless

 

آشنایی بیشتر با فناوری اینترنت پرسرعت

 

ADSLيا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری صبانت قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند.

در توضيح اين فناوري و استفاده 2 منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله ست كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت .

در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازي به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده اي ندارند و تنها با يك مودمadsl و يك تفكيك كننده (splitter) مي توانند به سادگي به اين فناوري دست پيدا كنند.

جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهاي گفته شده از هم تفكيك گردد. براي اين منظور از اسپيليتر استفاده ميگردد.

Adsl در واقع نوعي از dsl ها مي باشد كه ارتباط يا همان فركانس هاي قابل دسترسي نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روي كابل هاي تلفن معمولي مسافت زيادي را نمي توانند طي كنندadsl در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از 5 كيلومتر مي باشد در adslمعمولي نرخ ارسال داده از 128 كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله 1/5 كيلومتر (5000 فوت ) از دفتر مركزي يا پايانه اصلي،تا 8 مگابيت بر ثانيه افزايش مي يابد .حداقل نرخ دريافت داده نيز 64 كيلو بيت بر ثانيه مي باشد كه معمولا به 128 يا 256 كيلو بيت بر ثانيه نيز مي رسد.

گفتني است كه در فناوري +adsl2 سرعت انتقال داده بالاتر از adsl و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است در اين روش سرعت دسترسي به اينترنت تا 3 برابر بيشتر از روش adsl مي باشد.بدين منظور كه سرعت downloadداده هاadsl ،MBps8ودر روش adsl 2+حداكثر MBps25يعني بيش از 3 برابر مي باشد نكته ديگر در فناوري adsl 2+ آسياتك امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت 8 كيلومتر امكان پذير مي باشد.