مشاوره آنلاین

 

بسیاری از اوقات هنگام کار با برنامه‌های تحلیل آماری به یک مشکل خاص، ساده یا پیچیده برخورد می‌کنید. برای رفع مشکل تلاش می‌کنید اما به نتیجه دلخواه نمی‌رسید. از طرفی ممکن است امکان دسترسی حضوری و سریع به شخصی که بتواند در حل مشکل شما را یاری کند ندارید.

در چنین شرایطی بهترین و آسانترین کار این است که از طریق واتس‌اپ برای مشاور آنلاین پیام بگذارید و یا از طریق پنل مشاوره یک درخواست ارسال کنید. بقیه کار با مشاور …

پنل مشاوره

برای ورود به پنل مشاوره ابتدا وارد سایت شوید

نحوه ارائه خدمات به کاربران

  1. از طریق پنل مشاوره: در این روش کاربران، مشکلات خود را از طریق سیستم ارسال درخواست به صورت کتبی با مشاور در میان می‌گذارند و مشاور نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود.
  2. از طریق واتس‌اپ: بعضی از مشکلات می‌بایست به صورت چت و احیانا شفاهی به مشاور اعلام گردد و یا بالعکس مشاور برای حل مشکلات باید به صورت چت و احیانا شفاهی کاربران گرامی را راهنمایی کند.
  3. به صورت ریموت: در این روش مشاور برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارد تا به سیستم مورد نظر، از راه دور با نرم‌افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کند.

هزینه ریموت (پشتیبانی از راه دور) برای اولین بار رایگان و برای نوبتهای بعدی همراه با هزینه است که پس از انجام کار بصورت آنلاین در وبسایت پرداخت می شود

پشتیبانی آنلاین سریع در ۳ قدم:

۱. دانلود برنامه پشتیبانی

برنامه پشتیبانی از راه دور را دانلود کنید

دانلود برنامه چند ثانیه بیشتر زمان نمی برد

در صورت نیاز به راهنمایی پیام واتساپ بگذارید

۲. اعلام آی دی سیستم

برنامه پشتیبانی از راه دور را اجرا کنید

برنامه یک شماره ID به شما نشان می دهد

ضمن تماس با ما، شماره ID فوق را اعلام کنید

۳. پرداخت هزینه

پس از ریموت هزینه را پرداخت نمایید

حداکثر ۱۰ دقیقه (۲۰۰۰۰ تومان)

پرداخت آسان