آموزش آنلاین

وبینار آموزشی

وبینار، یک جلسه، کلاس یا سمینار است که به صورت آنلاین و بر بستر وب انجام می‌شود. برگزاری وبینارهای آنلاین یکی از بهترین، کارآمدترین و ارزان‌ترین روشهای آموزشی در دنیای امروز است. داده‌پرداز برای کاربران خود کلاسهای آموزشی در حوزه داده‌پردازی و انفورماتیک بصورت وبینار برگزار می کند. شرکت در این کلاسها بسیار راحت، قابل انعطاف، آسان و کم‌هزینه است. شما در هرزمان و هرمکانی که باشید می توانید با یک دستگاه موبایل، لپ تاپ و یا کامپیوتر به راحتی به وبینار متصل شوید و بصورت آنلاین و تصویری در جلسه شرکت کنید. آموزشها را ببینید و پرسش و پاسخ داشته باشید. از مهمترین مزایای وبینار انعطاف‌پذیری زمان تشکیل و صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد می‌باشد. این وبینارها برای مدیران، کارمندان، دانشجویان و کارآفرینان بسیار مناسب و رهگشاست.

افراد، مؤسسات و شرکتها می‌توانند برگزاری وبینار مورد نظر خود را درخواست دهند تا شرایط مناسب آن بررسی و اعلام شود.

کلاس مجازی

در آموزش آنلاین استاد و دانشجو از طریق کامپیوتر وارد کلاس درس می‌شوند و حضور فیزیکی در کلاس ندارند اما شرایط و امکانات لازم برای آموزش فراهم می‌باشد. وقتی وارد کلاس آنلاین می شوید می‌توانید از تخته‌ای که وجود دارد برای نوشتن استفاده کنید، سوالات خود را از بپرسید، نمونه سوال و یا جزوه از استاد دریافت کنید و در کامپیوتر خود ذخیره کنید و در صورت نیاز می‌توانید دوربین کامپیوتر را فعال کنید تا تصویر استاد را مشاهده کنید و نیز با میکروفون با استاد گفتگو کنید. از مهمترین مزایای آموزش آنلاین انعطاف‌پذیری زمان تشکیل کلاس و صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد می‌باشد به خصوص اگر در شهر دیگری سکونت داشته باشید. علاوه بر این می‌توان کلاس درس آنلاین را ضبط نمود تا بتوان مجددا آنرا مرور کرد و بازده کلاس آموزشی بیشتر شود.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین تنها لازم است بوسیله کامپیوتر خود به اینترنت وصل شده و با لینک و اکانتی که به شما داده می‌شود وارد کلاس درس شوید.